Обурені батьки вихованців ДС “Дзвіночок”, що у Здолбунів організувались і пішли прямісінько до міського голови Здолбунова Ігоря Ольшевського, добиватись тепла у садочок. Як повідомляють, в певних групах температура не більше 15 градусів тепла, відповідно малечі вже не перший день перебувати в закладі холодно і є загроза захворіти.

“В садочку не працює опалення. Батьки організувались  і вирішили добиватись, аби тепло увімкнули. Як виявилось, міський голова не знав про ситуацію в садочку, отже завідувачка закладу на сполох не била. Ми написали колективне звернення, а очільник міста у свою чергу обіцяв пояснити вже наступного дня, аби розібратись в проблемі, ” – коментує один із активістів Дмитро Хомицький.

Варто додати, що нещодавно у цьому садочку був встановлений за бюджетний кошт лічильник з регулятором тепла. Однак тепломережа є достатньо застарілою, через що батьки часто скаржаться на поломки в ній, або підігрів землі, на шляху від початкової школи (котельня на її території) й аж до садочка. Через суттєві тепловтрати віддалені групи були прохолоднішими.

Однак, як стало відомо, наразі, причиною частково необігрітих груп закладу став злам клапану в цьому ж лічильнику. Відповідальні запевняють, незабаром буде тепло, адже на місці разом з обслуговуючого організацією працюють спеціалісти КП “Здолбунівкомуненергія”:

“Побачив повідомлення у ФБ і у чаті, звернувся до керівника КП ЗКЕ, попросив врегулювати питання, оскільки воно носить явно технічний характер, адже якщо в інших групах тепло, то значить питання в подачі тепла в групу, а не садочок в цілому,- коментує депутат ЗМР Микола Орлов,-  і хоча регулювання тепла це справа садочка та обслуговуючої компанії регулятор організації та керівник КП почула і прийняла всі необхідні міри для вирішення ситуації. В даний момент і працівники КП і обслуговуючої терморегулюючу систему організації на місці й відновлюють подачу тепла в ДНЗ – повідомила мені керівник КП.”