Двоє братів Бородій Володимир і Бородій Сергій склали свої депутатські повноваження у Здолбунівській міській раді. Ніхто так і не дізнався причини такого рішення членів ВО “Свобода”. Замість них, вже на наступній сесії, депутатській мандат отримають Микитюк Руслана і Верещук Оксана.

Микитюк Руслана є приватним підприємцем. Займається торгівлею.

 

Верещук Оксана наразі працює радником голови Здолбунівської районної ради Олега Дацюка з питань юридичного забезпечення.

Фото Здолбунівська районна рада

Ми запитали у депутата міської ради Віталія Чернецького (Свобода), чи не вважає він, що позиція голови районної ради може певною мірою впливати на підлеглу, враховуючи той факт, що пані Оксана є представницею іншої політичної партії.

-” Депутатство є волонтерською роботою, а не основною. Тим паче Оксана представляла нашу силу і на виборах, тому говорити про можливе об’єднання “Батьківщини” і “Свободи” в міській раді – зарано.” – підсумував пан Віталій.

Чи вплине така зміна депутатів на позицію “свободівців” по принципових питаннях – покаже час. Поки тішимось, що у Здолбунівській міській раді може побільшати представниць прекрасної половини людства.

Основне фото: Микитюк Руслана -надане особисто, Верещук Оксана -зі сторінки у ФБ