Маленька Софійка Кваснюк із с. Кунин Здолбунівського району потерпає від важкої онкологічної хвороби. Шанси на позитивний результат лікування є. І саме зараз для дівчинки життєво необхідні кошти на високодозовану хіміотерапію, а згодом, не виключено, що й на трансплантацію кісткового мозку.

Заради одужання Софійки 08 жовтня 2017 року на стадіоні “Локомотив”, у м. Здолбунів Рівненської області, відбудеться спортивне протистояння: Благодійний футбольний матч між збірною Здолбунівської райдержадміністрації, Здолбунівської районної ради та збірною священнослужителів Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. 

Приходьте о 16.00 на “Локомотив” 08 жовтня! Допоможімо Софійці Кваснюк одужати!

Благодійний футбольний матч відбувається за сприяння Рівненського обласного благодійного фонду “Любіть Україну”, представництва Рівненської єпархії УПЦ КП, Здолбунівської РДА та районної ради.

Додаткова інформація
Діагноз Софії Кваснюк з с. Кунин Здолбунівського району: нейробластома четвертої стадії з метастазами в кістковому мозку, підшлунковій залозі та кістках черепа. Дівчинка потребує тривалого і вартісного лікування. Зібрані під час Благодійного футболу кошти будуть передані родині Софійки Кваснюк.

Наприкінці липня 2017 року фонд “Любіть Україну” спільно з владою Дубенського району та представництвом Рівненської єпархії УПЦ КП провели перший Благодійний футбольний матч у Дубні на підтримку ветеранів Збройних Сил України – Дмитра Кудрика і Валерія Ігнатенка. У ході підготовки та проведення події було зібрано 26 520 грн., які рівномірно розподілено між отримувачами та передано просто на стадіоні, після завершення матчу.