Сьогодні, 20 грудня, на сесію Здолбунівської районної ради вкотре був винесений проект рішення “Про делегування представників до складу Госпітальної ради”. Дана рада вже сформована і виконує свої повноваження. Здолбунівщину у ній відстоювати мали б два члени, але наразі обрано лише одного – Олександра Бухала. Іншого ж депутати делегувати не хочуть.

ДЕПУТАТ- “ІСТОРИК” ПРЕДСТАВИТЬ ЗДОЛБУНІВ В ГОСПІТАЛЬНІЙ РАДІ

На розгляд сесії було запропоновано дві кандидатури: Юрія Висоцького (лікар функціональної діагностики) та Владислава Сухляка (головний лікар Здолбунівської ЦРЛ). Під час розгляду цього питання один з кандидатів Юрій Висоцький зняв свою кандидатуру. Мотивуючи це тим, що одного разу депутати його вже не підтримали. 

Єдиною кандидатурою лишився Владислав Сухляк і його теж вкотре не підтримали депутати. Що дивно, адже більшість у раді сформована партією “Батьківщина” членом якої в обласній раді є пан Сухляк. 

Отже, станом на сьогодні вже 8 місяців, здолбунівські депутати не можуть визначити достойної команди вирішувати надважливі справи на засіданнях Госпітальної ради та відстоювати вторинну ланку медицини району.

Нагадаємо, Госпітальна рада, це впливовий дорадчий орган, на засіданнях якого розроблятимуть та вирішуватимуть:
– проводити медичну реформу.
–  впливати на призначення керівників.
– визначати обіг коштів серед учасників Госпітального округу для фінансування медичних програм;
– реорганізовувати медичні заклади в межах округу.
– підготовка багаторічного плану розвитку Госпітального округу, що не можливо без знання чинного законодавства в галузі ОЗ, напрямків реформи, практичної роботи ЛПЗ, механізмів бюджетування, умінь аналізу та моніторингу, стратегічного планування та інше.