У Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: «Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє». Здолбунівщину представляв на заході головний лікар ЦРЛ Владислав Сухляк.

Метою заходу стало професійне та громадське обговорення питання реформування медичної освіти в Україні, висвітлення проблем та визначення основних стратегічних напрямів подальшого розвитку медичної освіти в контексті реформування охорони здоров’я України та розроблення пріоритетних заходів, що мають бути вжиті законодавчою та виконавчою владою України з метою розвитку вітчизняної медичної освіти.

Вчора мав можливість побувати на парламентських слуханнях з питань медичної реформи в Україні зокрема по медичній освіті.Зрозумів,що спільного бачення розвитку стратегічної галузі держави між комітетом з питань медицини,а ні в уряду нажаль немає.Як сказала п.Ольга Богомолець у нас парламентсько- президентська форма правління, то питання медицини буде вирішувати парламент.Що ж, час покаже як державні мужі візьмуть на себе відповідальність за здоров’я свого народу,бо зараз на жаль все навпаки ,винні у всьому місцеві керівники лікувальних установ,- ділиться враженнями Владислав Сухляк.

Варто зазначити, що уряд затвердив перелік госпітальних округів. На Рівненщині їх всього 3.