З 01 січня батьків дошкільнят закликають не здавати кошти “на садочок”. В середньому, по району це була щомісячна сума 30 грн. Тепер ці кошти виділятимуть з бюджету району.


” Ми підписали відповідне доручення і надіслали по садочках листи. Закликаємо батьків не здавати кошти на матеріальне забезпечення і повідомляти нас про факти поборів,”- коментує начальник відділу освіти Здолбунівської РДА Ігор Антонюк.

Нагадаємо, “побори на школу” Здолбунівщина теж подолала. Здолбунівська районна рада активно це обговорювала у 2016 році:

Навчання дітей в школах повинно бути безкоштовним для їх батьків

Після цього, Здолбунівська РДА активно долучилась і вже на початку 2017 року було виділено кошти на потреби шкіл.  Купувалась фарба, лаки й інші необхідні для ремонтів матеріали. Проте, у школах батьки мають право між собою вирішувати чи купувати техніку або інше забезпечення загально учням класу. Найпевніше у садочках лишиться збір коштів на канцелярію та іграшки.

Як стало відомо журналістам Здолбунів Медіа, також в певних школах керівники класу тиснули на батьківський комітет збирати кошти з батьків на ремонт. Дані факти були повідомлені у місцевий відділ освіти задля виявлення обставин.