Книга -це наша помічниця,наша порадниця,з якою ми спілкуємося щодня. Нам важко навіть уявити світ,в якому немає книги. До неї ми звикли з дитинства,вона розкриває перед нами дивовижні таємниці життя та дає корисні поради у важку хвилину.

Найважливіше призначення книги – зберігати знання,накопичені віками і передавати їх наступному поколінню. Книзі ми завдячуємо тим,що й сьогодні можемо насолоджуватися шедеврами літератури. У книзі ми знаходимо вірних друзів,які супроводжують нас і досі. Ми захоплюємося героїчними вчинками лицарів і в бою хвилюємося разом з ними. Мандрували з Гулівером і долали важкий шлях з героєм нашої першої казочки Колобком . У героїв ми навчилися сміливості і любові до оточуючих. Ми вірили,що добро переможе зло і ,що справжній дружбі немає кінця. Ми й досі віримо,що на світі є такі люди,які нагадують нам героїв з нашого дитинства своєю сміливістю,вірністю та добрим серцем.

Сьогодні книга дещо втрачає свої позиції щодо електронних книг . Звичайно в електронних книгах немає нічого поганого,адже,вони прискорюють доступ до інформації. І я вірю,що прихильників читати традиційні,друковані книги буде завжди багато,адже,читання друкованої книги завдає приємне задоволення,адже книга завжди буде нашим вірним супутником.

Софія Прокопчук, учениця 8 класу