Нарешті, пройшов довгоочікуваний тендер на реконструкцію стадіону, що у Здолбунові по вул. В. Жука. Участь в аукціоні на загальну суму робіт у майже 2 мільйони гривень прийняло 2 фірми. Хто ж ремонтуватиме і коли – розбирались Здолбунів Медіа.

Відтак, на сайті Прозоро опублікований тендер на “Капітальний ремонт трибун та приміщення роздягальні стадіону «Локомотив» за адресою Рівненська обл. Здолбунівський р-н. м. Здолбунів вулиця Жука Василя, 6”. Очікувана вартість становила 1 814 426 гривень. Позмагатись за виконання такого об`єкту вирішили дві фірми. ТОВ Іліон та ТОВ ІБК Енерготехнобуд. Однак перша не віднеслась до участі в тендері надто серйозно й не надала усіх необхідних для участі документів. Відтак, рішенням тендерного комітету КП “Здолбунівське” хоч і дешевшу, але ризиковану пропозицію було відхилено.

Таким чином, переможцем було визначено ТОВ ІБК Енерготехнобуд. Вони надали усі необхідні документи та навіть відгуки від вже виконаних підрядів.

Ба більше, виявилось, що директор ТОВ ІБК Енерготехнобуд Віктор Дацюк є уродженцем міста Здолбунів. Це підтвердила довідка з МВС надана для участі в тендері.

Згідно попередніх розрахунків, за умовою належного фінансування роботи по демонтажу повинні початись уже цього місяця. Щодо закінчення робіт, то у разі повної оплати робіт у наступному році – об`єкт здаватимуть у грудні 2019.

 

Нагадаємо, тендер було оголошено вдруге, адже першого разу ремонтувати стадіон бажаючих не виявилось 

Читати: ПОТРІБЕН ПІДРЯДНИК. У ЗДОЛБУНОВІ ХОЧУТЬ РЕМОНТУВАТИ СТАДІОН