Конфлікти інтересів, засновництво КП, ТзОВ, управлінських та інших компаній. Ніякої конкуренції у Здолбунові на виконання робіт майже не існує. Все для того, аби якісно управляти бюджетом міста. Сьогодні Здолбунів Медіа привідкриє завісу – хто ж насправді керує міським коштами.

Минулоріч прокуратура подала до суду звинувачення керівника КП “Здолбунівське” Сергія Потапчука у конфлікті інтересів.

Директор мав право скористатись апеляцією і наскільки нам відомо, він цією можливістю скористався.

Неодноразово Сергій Потапчук був у епіцентрі значних скандалів стосовно ненадання відповіді журналістам на запити, щодо витрачання бюджетних коштів та у розпоряджанні тими ж фінансами. Здолбунівська міська рада жодним чином не реагує і керівник сплатить штраф та продовжуватиме роботу.

Керівник КП Сергій Потапчук. Фото Здолбунів Сіті

З 2009 року ТзОВ “Комунальних підприємств” в якому частку капіталу мав Сергій Потапчук з дружиною, виграло тендерів на майже 3 мільйони гривень. Таким чином керівник комунального підприємства наймав на роботу підприємство часткою якого володіє. І собі виставляв розцінки за роботу, кошти на які беззаперечно виділяються з міського бюджету.

В ТзОВ “Комунальних підприємств” працює дочка Сергія Володимировича. Також відомо що дружина працювала і в іншому  комунальному підприємстві міської ради “Міськебудинкоуправління”, що теж працює з бюджетними грошима. Що правда, наразі вона пов’язана з новоствореним ППО “Будинкоуправління”.

Також велику частину замовлень ТзОВ виконує без проходження тендерів. Засновником його є депутат міської ради Людмила Бабак. В цілому, щоб зрозуміти наскільки пов’язані витрати бюджету міста варто оцінити декларацію пані Людмили.

Вона є керівником або бенефіціаром:

ТзОВ “Комунальних підприємств”.


ТзОВ “Комбінат комунальних підприємств”.


ТзОВ ВКФ “Промтехсервіс”.


ТзОВ “Перша Здолбунівська управляюча компанія”.

Дані компанії виконують роботи за бюджетні кошти:

Таким чином, майже всі роботи у місті проводяться між тісно пов’язаними людьми. Жодної конкуренції на тендерах майже не існує. Наскільки виправданими є розцінки робіт – знають лише у міській раді. Щодо якості робіт – оцінюють містяни. Далі буде…