Неодноразово мешканці вул. Зелена, що у Здолбунові, зазначали про необхідність встановлення пристрою примусового зниження швидкості. Часто необачність пішоходів, тротуар лише з одного боку, перевищення швидкості автомобілістами й тісний роз`їзд маршрутних таксі з вантажівками провокують вкрай неприємні ситуації та ДТП.

Минулого року, поки у міській раді тягнули з нанесенням розмітки на цій ділянці, автомобіль обганяючи маршрутку, що зупинилась на зупинці – збив маленького школярика.

До школи не дійшов – ДТП на вул.Зеленій

 

Після цього, депутат Рівнеоблради Владислав Сухляк за власний кошт і своїми зусиллями намалював там розмітку.

 

Та щодня десятки дітей перебігають в. Зелену прямуючи до школи. Дорослі зазначають, що варто було б перенести зупинку за перехід або встановити “лежачого поліцейського”. Однак, у міській раді вирішили відмовити у встановлені пристрою примусового заниження швидкості. Повідомляють, що це може призвести до руйнування житлових будинків.

 

Можемо припустити, що це може бути дійсно так, адже вантажівки особливо в нічний час постійно “курсують” даною вулицею. Та можливо,  варто задля безпеки громадян перенести зупинку за перехід, або встановити знак-нагадування “не перебігати дорогу перед маршрутним таксі”. Раптом такі не складні речі одного дня врятують комусь життя. 

Для водіїв нагадуємо про обмеження швидкості для руху по місту, а пішоходам варто враховувати небезпеку переходу дороги перед транспортним засобом й усім учасникам руху дотримуватись ПДР.