Сьогодні у селищі Мізоч, що на Здолбунівщині, відбулася зустріч з громадянами в рамках роботи групи з доступу до системи безоплатної правової допомоги. На зустрічі був присутній радник Міністра юстиції, народний депутат Андрій Помазанов та начальниця Рівненського обласного управління юстиції Іванна Смачило.

Мешканці Мізоча звертались за допомогою щодо переоформлення спадщини, оформлення власного житла та інші побутові питання. Мобільна група одразу працювала з заявниками й допомогла в підготовці документів та роз`яснень громадянам. Жінка, що стала мамою 11 діткам і утримує будинок сімейного типу попросила народного депутата посприяти в транспортному засобі для родини. Повідомляє, що роками оббиває пороги, але їй говорять, що потрібно або заплатити певну суму або отримати взагалі нічого не вдасться. Андрій Помазанов пообіцяв – автівку родина отримає. Хоча коли саме, поки не відомо.

Згодом, сільський голова Копиткова Петро Ворон розповів про ситуацію з чварами між двома агробізнесменами від якого можуть постраждати мешканці села. Фіктивна фірма, врожай що нищиться і скандали під охороною керівництва поліції, адже можуть перерости в збройний конфлікт. Про це детальніше читайте найближчим часом на Здолбунів Медіа. На засіданні оперативного штабу захисту аграріїв від рейдерів в ОДА створили робочу групу і було вирішено найшвидше розв`язати конфлікт у Копиткові. Тому, вже завтра будуть зібрані зацікавлені особи в сторонах і оперативне втручання різних ланок Міністерства та влади, аби не допустити негативного впливу на селян.

Після прийому громадян відбулася відверта розмова з сільськими головами Здолбунівщини. Основними питаннями були несплата податку за землю власниками певних будівель, обмеження по виділенні земельних ділянок АТОвцям та допомога штабу аграріїв від рейдерства. Що це за штаб і для чого – у відео :

Сільські голови сподіваються, що у болючих питаннях для громад – допоможуть розібратись фахові спеціалісти, адже люди до них звертаються по усіх питаннях, і подекуди вони просто не знають як допомогти. Вся інформація представниками влади була врахована і передана на опрацювання.