Сьогодні 8 червня, відбулися збори мешканців ОСББ “Локомотив”. Зустріч відбувалась на підвищених тонах, адже мешканці будинку проти будівництва, що заплановане по-сусідству.

Нагадаємо, нещодавно фірма “Будівельник-2”, що орендувала ділянку по в. Л. Українки, здала в суборенду землю забудовнику ЖК “Рідне місто”. Інвестори заявили про намір будувати окремо стоячий 9 поверховий будинок.

На сьогоднішню зустріч мешканців ОСББ завітали представники влади та забудовника. Як запевнили, для конструктивної розмови. Хоча такої не вийшло. Жителі обурювались, адже по начебто колишньому плану, на ділянці мало розміщуватись ще три під’їзди на 5 поверхів їхнього будинку.

Наш будинок і так розходиться “по-швах”. Є серйозні тріщини. Якщо почнеться будова він може просто впасти.”- обурюються мешканці Л. Українки 11.

Натомість представники забудовника переконують в безпечності технології будівництва, що ніяким чином не вплине на стан їх житла:

Ми робили геолого-дослідні роботи, а потім проектували будинок. Сваїв бити ми не будем. Фундаментна подушка це технологія, що не передбачає забиття сваїв і ніяким чином не пошкодить сусідній будинок. Ми зібрали всі необхідні технічні умови. За наші кошти будуть зроблені комунікації до будинку і передані на баланс відповідних організацій. Ми також плануємо збудувати дитячий та спортивний майданчики і навіть відшкодувати людям вирощену городину на цій ділянці. Ми проводили обговорення. Прийшли на сесію. Зробили детальний план території. Просто хочемо по-людські, конструктивно і максимально відкрито, – запевнив представник забудовника п. Сергій.

Технологія подушки

 

Технологія сваї

На жаль, на даній зустрічі домовитись мешканцям не вдалося. Однією з причин, ймовірно, стало недостатнє інформування щодо даної ситуації:

Нам потрібні документи. Ми їх не бачили. Нам потрібно бути певними в тому, що нашим інтересам не нашкодять. Звісно кожен буде за своє і це ми розуміємо. Ми турбуємось про нашу безпеку починаючи від куту тіні, що падатиме на наш будинок і завершуючи страхом завалення нашого житла, – коментує депутат Здолбунівської районної ради Ігор Жовтанюк.