Досі не знаєте, що сміття, біомаса та інші відходи – це гроші? А, якщо й знали, то не знаєте як досягнути продуктивності?
Найкращі у світі експерти для усіх організацій: бізнес, громади, міста та НУО! Від розробки комплексної програми та стратегій з управління відходами до створення високопродуктивних проектів перетворення біомаси у енергію – біогаз-метан і/чи електрику.
І УСЕ ЦЕ – БЕЗКОШТОВНО!!! ЛИШЕ 10 ЕКСПЕРТНИХ МІСІЙ ДЛЯ УКРАЇНИ!!!!

Практика одного із наших заявників – ПАТ “Березнівське птахопідприємство” дозволяє побачити наочно, що 330 000 Євро/рік можна здобути, запровадивши надсучасну біогазову платформу. Яка коштувала лише 340 000 Є. Це – унікальний досвід та сучасні технології.
Також, місто Дубно (Рівненська область) отримувало експертну допомогу з управління водостоками та відстійниками води. Відео за посиланням: https://www.facebook.com/PUM.UA/videos/1894927117386409/


Програма ISEP – International Senior Experts Programme через PUM – Досвідчені Експерти з Нідерландів, за фінансової підтримки Міністерства охорони навколишнього середовища Королівства Нідерландів надає змогу отримати на 12-14 днів висококласних експертів з управління відходами. Наголошуємо: ця допомога спрямовується безпосередньо громадам, містам, їх коаліціям та приватному бізнесу (у якому понад 50% належать українській стороні).


“Ми допоможемо технологіями, проведемо інжинірингові роботи, організуємо розробку стратегій та програм державно-приватного партнерства, підберемо обладнання з ЄС та здійснимо його запуск. Не вагайтеся – отримуйте найкращі світові практики”, – прокоментував питання координатор Програми ISEP – International Senior Experts Programme Юрій ТРАЧУК.


– Програма ISEP оформить та перекладе заявки для перших 10 аплікантів, вже у 2017. Ці заявники також матимуть змогу отримати повторні експертні місії з цих чи інших питань, дотичних до покращення екологічної ситуації у регіонах, – завершив Юрій ТРАЧУК.


Не вагайтеся – використайте першими цю можливість!

Набирайте негайно: 0970070500 або 0633070500. контакт: Юрій Трачук, y.trachuk@gmail.com.

На картині – зображення зі статті “Школярі Рівненщини «проголосували» за захист природи | «Ервеюей» –
erve.ua. Відомостей про автора не містилося.