31 травня на сайті Здолбунівської РДА було розміщене оголошення про конкурс на посаду керівника апарату РДА. Раніше посаду в цілях економії бюджетних коштів суміщав екс-заступник голови Микола Орлов. Після його звільнення посади назад вирішили розділити на заступника голови та керівника апарату. Здолбунів Медіа розбирались хто претендує на звання посадовця.

Голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук зазвичай позиціює себе як людина, що ефективно витрачає “кожну копійку”. Так проходять обґрунтовані скорочення працівників у освіті та культурі. Саме через економію коштів безкоштовно суміщав дві посади його заступник Микола Орлов.

Рішення в адміністрації приймає керівник, зважаючи на ті можливості ресурсні, кадрові які в нього є. Коли я виконував ці функції були одні обставини, можливо зараз інші – кращі. Якби обставини дозволяли би зекономлений фонд оплати праці від старої-нової посади направляти на інші цілі в РДА то думаю, вона би не відновилась. А так і зекономлених коштів немає і людині суміщати безкоштовно який сенс. Колись мав дискусію із директором освітнього закладу, який казав: «От для чого я економлю, якщо всю економію в мене забирають, економія має сенс тоді, коли її частина залишається там, хто зміг її забезпечити». Думаю, в нашому кадровому випадку ситуація подібна,- коментує екс-заступник Микола Орлов.

Очевидно економія коштів тут не стала пріоритетом і посаду додали через те, що заступники не справляються з роботою і керуванням апаратом одночасно. Сергій Кондрачук наголошує, що раніше в голови РДА було 4 заступники.

Коли мене призначили на посаду, апарат РДА налічував 29 штатних одиниць. Зараз в апараті у нас працює 23 людини, оскільки я провів певні заходи по оптимізації. Разом з тим, мені та двом заступникам важко осилювати весь обсяг роботи. Раніше, скажімо, голова РДА мав 4 заступники. Саме тому ми вирішили ввести керівника апарату. Конкурс було оголошено 1 червня. Документи приймалися до 16 червня. На конкурс подалося два кандидати: Жовтанюк Ігор Богданович та Демська Світлана Євгенівна. Оклад керівника апарату 5 830,- коментує голова РДА Сергій Кондрачук.

Нині заступниками Сергія Кондрачука є Леонід Власюк та Сергій Гридін.

На посаду керівника апарату претендують екс-працівники банку “Фінанси та Кредит”. За нашою інформацією Демська Світлана працювала юристом у головному відділенні банку у Рівному. Не заміжня. Володіє пані Світлана двома квартирами і частиною будинку. та має у спільній власності земельну ділянку. Пересувається на Chevrolet Aveo SF69Y.

На жаль фото Світлани Демської поки отримати не вдалося.

Ігор Жовтанюк

Ігор Жовтанюк є депутатом Здолбунівської районної ради від БПП “Солідарність”. Голова бюджетної комісії ради. Працював теж у “Фінанси та Кредит”, що правда керівником Здолбунівського відділення. Виховує чотирьох синів та доньку. Одружений. Дружина працює заступником начальника управління пенсійного фонду України у Рівненській області (Здолбунів). Ігор Богданович має у власності 2 квартири, 4 земельні ділянки і ще одна є власністю дружини. Подружжя користується автомобілем ВАЗ Priora 217030

Оклад керівника апарату без преміювання становитиме 5380 грн. Конкурс буде проведено 23  червня  2017 року о 10.00  год в приміщенні за адресою м. Здолбунів, вул. Грушевського 14 (кабінет невідомо)