Мешканці с. Богдашів та с. П’ятигори почали скаржитися на те, що на грунтовій об‘їздній дорозі між селищами на Здолбунівщині, хтось самовільно встановив цементні брили. Вони заважають селянами значно скорочувати шлях між селищами, або ж і взагалі добиратись до родичів чи церкви.

Згодом, як стало відомо, це вигадав місцевий бізнесмен Станіслав Середюк з господарських мотивів:

«Я їх там встановив, щоб люди не їздили по тій дорозі. Місять багнюку. Це господарський підхід на весняний період,»- прокоментував пан Станіслав.

Що саме господарського в такому підході нам вияснити не вдалося, адже бізнесмен не висловив чіткого пояснення, проте запевняв про таку надзвичайну необхідність. Вочевидь, він вважає, що таким чином ця дорога руйнується, особливо під час дощу.

 

Варто зазначити грунтова дорога не є власністю пана Станіслава. Саме тому сільська голова с. Богдашів Ірина Хабатюк звернулась до поліції. В свою чергу і Здолбунів Медіа отримали коментар в начальника Здолбунівської поліції Сергія Криси:

«По зазначеному факту працівниками поліції проводилася ретельна перевірка щодо можливих протиправних дій та встановлення осіб, причетних до даної події.
В ході перевірки фактів, викладених у зверненні, поліцейськими встановлено, що одним із місцевих підприємців з метою недопущення розмивання польової дороги було тимчасово встановлено бетонні плити. Останній зобов’язався найближчим часом їх демонтувати,» – коментує Сергій Криса.

Ми ж в свою чергу проконтролюємо можливості пересуватись громадянам між селами вільно . Ба більше, люди всеодно об‘їзджали перепону, проте наражали себе на додаткову небезпеку. В нічну пору це могло спричинити аварію, а в день ризик під час об‘їзду травмуватись, або не справитись з керуванням. Просимо громадян не приймати обмежувальних рішень на дорогах, тим паче не встановивши будь яких знаків.

До поки не прибрані перепони закликаємо бути уважними.