Посадовців Миротинської сільської ради перевіряють на факт підроблення акту виконаних робіт. Інкримінується, що роботи по реконструкції клубу в Миротині були виконані не в повному обсязі, проте кошти за роботу згідно з актом виконаних робіт, що підтверджує готовність об`єкту – були перераховані.

“…посадовими особами Миротинської сільської ради Здолбунівського району умисно, з метою вчинення розтрати бюджетних коштів, 26.12.2017 року підписано представлений та попередньо підписаний службовими особами ТзОВ «Комфорт-Еко» і завізований інженером технічного нагляду ФОП ОСОБА_3 завідомо неправдивий документ, а саме акт виконаних робіт за грудень 2017 року №1 за обєктом реконструкція приміщення клубу в с. Миротин Миротинської сільської ради Здолбунівського району, до якого внесено завідомо неправдиві відомості в частині виконаних підрядником будівельних робіт, оскільки фактично такі роботи проведені не в повному обємі, який відображено в акті виконаних робіт.

На підставі підробленого посадовими особами Миротинської сільської ради Здолбунівського району та службовими особами ТзОВ «Комфорт-Еко» і завізованого інженером технічного нагляду ФОП ОСОБА_3 акту виконаних робіт за грудень 2017 року №1 від 26.12.2017 року, Головним управлінням ДКС України в Рівненській області 27.12.2017 року безпідставно перераховано бюджетні кошти на розрахунковий рахунок ТзОВ «Комфорт-Еко», чим заподіяно матеріальної шкоди державі.”

Наразі, судовий розгляд справи на етапі вилучення усієї необхідної документації в фірм, що причетні до даного ремонту.