Наприкінці минулого року розгорівся скандал у селищі Гільча. За даними деяких ЗМІ у Гільчанській школі було халатно зроблено ремонтні роботи даху, і було звинувачено у недбальстві голову Здолбунівської РДА Сергія Кондрачука. Він в свою чергу спростував усі закиди у себе на сторінці у фейсбук, що оприлюднило Здолбунів Сіті. Натомість місцева прокуратура вирішила перевірити, хто ж насправді винен в тому, що навчальний заклад після ремонту покрівлі лишився в жахливому стані:

Здолбунівська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням за ч. 1 ст. 366 КК України за фактом службового підроблення службовими особами органу влади актів виконаних робіт з проведення ремонту будівлі Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Досудове розслідування проводиться Здолбунівським відділенням поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області.

Попередньо встановлено, що Департаментом з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації підписано у 2016 році представлені підрядником акти виконаних робіт в частині реконструкції покрівлі приміщення навчального закладу, тоді як насправді вказані роботи у повному обсязі не виконані.

Разом з тим, згідно відомостей Офіційного державного інформаційного порталу публічних фінансів України «Є-Data» за період з 22.07.2016 по 15.11.2016 перераховано – 1 179 378,00 грн.

На даний час досудове розслідування триває.

Стан досудового розслідування перебуває на контролі місцевої прокуратури.

Керівник Здолбунівської місцевої прокуратури
Григорій Нижник
Фото Сергій Кондрачук