Вже на найближчій сесії Рівнеоблради буде розподілено кошти субвенції з Державного бюджету місцевим на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».  Тобто, з Державного бюджету надійшли гроші на реформування і після 18 травня вони будуть зараховані на рахунки бюджетів нашого району.

Таким чином,  стало відомо скільки ж грошей надійде на Здолбунівщину і на що саме.

Вцілому на Здолбунівщині 34 заклади в яких є початкова освіта. В них 149 початкових класи (1-4), крім того 3 спеціальні. 2814 учнів цих класів, крім того – 16, що навчаються в спеціальних. 

718 869 грн надійде на закупівлю дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками.

735 309 грн надійде на закупівлю сучасних меблів для початкових класів нової української школи.

454 914 грн надійде на закупівлю комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів нової української школи. 

Відтак, вцілому, наш край отримає 1 909 092 грн на зміни для першачків. Варто зазначити, також буде необхідне незначне дофінансування з місцевих бюджетів, проте вже до 1 вересня малеча повинна піти в “Нову українську школу”.

Бачення Уряду як повинна виглядати нова школа і для чого виділялись кошти – у відео: