Одним із болючих питань для мешканців Здолбунівщини стало скасування субсидії. Люди отримували повідомлення, що вони за послуги сплачуватимуть у повному обсязі адже мають заборгованість. Декого це насправді шокувало. В чому ж справа розбирались Здолбунів Медіа.

Усі користувачі комунальних послуг, що мали заборгованість на 1 травня,  отримали сповіщення про скасування їм субсидії. 26 червня були надіслані всім попередження і за два місяці після цього спливає термін можливості повернутись до перерахунку.

Після цього квитанції за користування послугами вже були з непідйомними для декого сумами.

Та основний казус даної ситуації – субсидію могли скасувати навіть якщо у вас заборгованість 5 копійок і вище. Тому багато користувачів послуг просто не прийняли до уваги перерахунок і вирішили що це помилка, адже сплачували справно.

Вихід з ситуації виявляється простий – якщо ви отримали дане повідомлення, зверніться до 24 серпня 2017 року до відділу соціального захисту населення (м. Здолбунів, вул. Василя Жука 1). При собі обов’язково треба мати квитанції про оплату або інші підтверджуючі документи, що у вас немає жодної копійки боргу. І тоді вам перерахують субсидію з травня місяця. У випадку не написання відповідної заяви за літній період ви сплатите за послуги в повному обсязі.