Як стало відомо з найдостовірніших джерел, сьогодні з усіх супутників було помічене надзвичайно яскраве світло в районі Рівненщини. Згодом стало відомо – місто Здолбунів. 

А все тому, що Здолбунівською міською радою було виділено за останній рік шалені кошти на реконструкцію освітлення у місті. Це майже 4 мільйони гривень.

Також, подейкують уся Рівненщина оцінила роботи певних фірм, які закуповують хороше світлодіодне обладнання в хороших людей і встановлюють хороше економічне освітлення. Тому помітно, що люди долучаються до хорошої й масштабної акції – “Прийшов до влади – купи лампу на свою вулицю”. 

“Ми дуже раді таким новаціям і вкотре пишаємось всім, що пов’язує мешканців, владу, гроші і якість нашого життя. Пишаємось, що тепер освітлення нашого міста можна оцінити навіть якщо ви водій Тесли котра літає у космосі,” – коментує експерт з розслідувань на тематику виділення грошей різними радами на світло, авторка даного матеріалу Ольга Ферар.

 

 

До слова, воно й не дивно, що саме Здолбунів засяяв найяскравіше (ми переконані, що це чиста правда), адже саме у цьому мальовничому місті сяють з підсвіткою навіть переходи. 

 

Фото Михайло Кушнірук, район 1 школи.

Хоча мешканці міста, часто скаржаться на ПАТ “Рівнесвітлоенерго”, що можуть своїми відключеннями очорняти яскравість Здолбунівщини. Проте, наша редакція переконана – це тимчасово.

Публікацію створено за допомогою хорошого першоквітневого настрою і звісно сайту держ. закупівель Прозоро. Головне фото watcher.