Здолбунівський територіальний центр соціального обслуговування  розташувався в колишньому приміщенні залізничної лікарні, що у Здолбунові. Люди похилого віку дуже задоволені, адже тепер почувають себе значно комфортніше і послуг отримують більше. Завдяки платникам податків з районного бюджету  вдалося відремонтувати орендоване приміщення площею 221 кв.м. 

Відео РТБ

Директором центру є Анатолій Ліщинський. Його заступник – Микола Аніскін, що працював заступником голови Здолбунівської РДА у Віталія Шуля. Згодом він перейшов на роботу в управління праці, а нині працює в терцентрі.

За цей період, очевидно, пан Микола зрозумів, що будівництво прибуткова річ і саме тому фірма його сина Івана виконувала роботи в центрі де він працевлаштований.

Договір на капітальний ремонт приміщення площею 221.2 м.кв. орендованого Здолбунівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) по вул. Мазепи № 25 в м. Здолбунів, Рівненської області було підписано з фірмою “Західміськбуд”. Фірма нова і ще не має великого досвіду в капітальних ремонтах.

 

Згідно з договором роботи оцінювались в 1 294 914 грн. Для цього ремонту участь на майданчику для відкритих публічних закупівель “Прозоро” не була потрібна, адже сума менша передбачених для таких робіт півтора мільйона. Проте, сума договору змінюється в зв`язку зі зміною кошторисних призначень і вже переросла в 1 568 146 грн.

Такою схемою користуються будівельники спеціально аби уникнути тендеру. Виконавці “домовляються” з проектантом, який робить проектно-кошторисну документацію, і з самого початку спеціально занижують вартість робіт – то, формально, все може бути правильно: сума до тендерна – закон не поширюється, керуються Господарським чи цивільним кодексом – збільшують ціну договору.  Або проектант не включає якісь роботи, чи занижує вартість тих чи інших робіт/матеріалів, а згодом проводить додаткові закупівлі.

Проте такі речі якщо й мали місце, то довести правопорушення у таких випадках дуже складно. При цьому варто зазначити, що можливо з`являлись суттєво важливі обставини що спричинили 4 зміни договору із значною потребою в додаткових коштах. Об`єктивно, скарг до підрядника на засіданні “будівельної” наради від голови РДА Сергія Кондрачука – не звучало.

 

 

Хоча, згідно графіку роботи мали б бути закінчені ще минулого року:

 

Варто зазначити, мешканці Здолбунова, що користуються послугами терценту відгукуються про заклад дуже позитивно. Люди похилого віку отримують масу емоцій відвідуючи центр. Схвально відгукуються про працівників і незалежно від суми витрачених коштів, підрядників та можливих подальших фінансових збільшень у договорах на ремонти в приміщеннях – дуже задоволені новими змінами і увагою, котру вони отримують. Про це на сайті терцентру 

 

Публікацію створено за допомогою ресурсів youcontrol.com.ua, prozorro.gov.ua та підтримки експертів ГО ” За чесний тендер”.