Через велику кількість охочих прийти на сесію Здолбунівради, її перенесли у сесійну залу районної ради. Такого аншлагу на звичайній сесії здається ще не було ніколи. Повна зала спортивних молодиків не дуже пильно “слухала” сесійні питання. Чому ж так багато людей зацікавилось політикою?

Речник опозиції – радикально все мінятиме

Опозиція до влади, речником якої є Володимир Ковальчук (депутат обл. ради від РПЛ), вирішила – “досить терпіти свавілля” міського голови (тобто, не дуже до кінця радитись про доцільність витрат на певні об’єкти, що робляться у місті та виконання певних рішень, які вже раніше міська рада прийняла і ігнорує) і довести міському голові, що їх таки обрали люди. Таким чином спочатку Володимир Ковальчук планував аби довести силу – змінити секретаря ради на депутата-радикала. Та так трапилося що на такі радикальні речі трохи голосів не вистачає (більшості) і проект відправили “доопрацьовувати”. Все ж на минулій сесії опозиції вдалось довести, що вони не здаються просто так і не набралось без них голосів на початок сесії (затвердження порядку денного). Тому сесію перенесли на сьогодні – 04 жовтня.

Тоді і поштовхались депутати різних рівнів.

А що там влада?

Міський голова Ігор Ольшевський, теж у нас людина не слабкодуха. І атака не забарилася. Володимир отримав добрячого анти-піару, адже багато людей звинуватили його у блокуванні та не виділенні коштів на минулій сесії, які потрібні були терміново.(Опозиція в цей момент не постраждала. Все дісталось речнику.) І таки правда, частина об’єктів робилась у борг, подекуди і матеріальна допомога була критично нагальною. Все ж варто зазначити п. Ігор має сильну велику команду “Батьківщини”, яка роками утримує владу в руках і ні на крок ніхто з команди “не рипається”. Не кожний парт–осередок може так добре відбиватись, бо “знає що їм робити і без Ковальчука”.

Хто “еті люді”?

Сьогодні міський голова дослухався до частини змін до бюджету та земельних питань. Вони і справді детально обговорювались на комісіях і були доволі виваженими. Та були і “цікаві” питання, що спрощували “життя-буття” певним бізнесменам. А бізнесмени в нас завше мають “друзів” у владі і не дуже люблять коли хтось “бігає перед носом”. Все ж певні питання не пройшли погодження і не набрали голосів.  От саме ці впливові персони і покликали своїх юних “тітушок”. Частину з них можна часто побачити на розбірках у місті. Агресивні молодики дозволяють собі дуже чимало на Здолбунівщині. В свою чергу пару хлопців прийшло з Володимиром Ковальчуком. Не забарився і Національний Корпус. Один з представників цієї партії є нині депутатом міської ради, та в цілому вони з’являються на сутичках у містах аби наче був порядок.

В цілому сесія пройшла мирно. Порядок денний ТУТ.

А далі буде….

Ольга Ферар