Ви думаєте у Здолбунові є пісок на посипку доріг і фірми в яких його легко можна купити? Можливо і є, натомість, КП Здолбунівське купує його у фірми, що торгує комп’ютерами і ліцензійним програмуванням у офісі Рівного.

КП “Здолбунівське” давно славиться чи не на всю країну, скандалами з корупційним присмаком та перешкоджанням у роботі журналістам. Так минулоріч, прогримів скандал з конфліктом інтересів у керівника Комунального підприємства. 1 лютого суддя Здолбунівського районного суду Рівненської області Ковалик Ю. А. виніс постанову, якою визнав директора КП «Здолбунівське» Потапчука С. В. винним у вчиненні адміністративних корупційних правопорушень,- повідомляє Україна комунальна. Та такі факти не стають знаком для міського голови аби звільнити керівника КП.

Керівник КП Сергій Потапчук. Фото Здолбунів Сіті

30 січня вже цього року КП “Здолбунівське” купує пісок на суму 12 400 грн. І купує його не аби де, а у фірми МПП “БЛАНКЕТ”.

Керівником фірми є Володимир Плескачов. Колись він проживав у Здолбунові та навчався у Здолбунівській гімназії. Наразі займається комп’ютерним бізнесом у Рівному. Не відомо чи успішно, адже фірма має податковий борг.

Фото із сторінки у ФБ.

Дана фірма не має у видах діяльності продаж копалин, чи будь чого пов’язаного з торгівлею піском. Ремонт комп’ютерів, устаткування, інформаційні технології але аж ніяк не ПІСОК. Дані актуальні на 02.03.2017 

Ми зателефонували за вказаним номером телефону, де нам підтвердили що фірма насправді займається торгівлею комп’ютерної техніки та ліцензійним програмуванням. На запитання як це фірма, що спеціалізується на комп’ютерних технологіях торгує піском почули:

– Ми якраз готуємо відповідні зміни в КВЕД. Пісок ми не виготовляємо. Ми не виробляємо, ми посередники послуг. На основі відповідних угод ми займаємось цими речами, – прокоментували у фірмі МПП Бланкет.

На основі яких угод, чому саме через комп’ютерну фірму КП “Здолбунівське” закуповує пісок – поки лишається здогадуватись. Варто зазначити, з державних, комунальних установ з початку року, лише наше КП купувало у даної фірми пісок…

Сума 12 400 грн близька до вартості одного стаціонарного комп’ютера. Та комп’ютер важче списати аніж розсипати пісок на засніженій вулиці міста?