Вкотре проблема вирубки лісосмуг у Здолбунові набирає розголосу. Прекрасні дуби випилюються вандалами незалежно від пори року. Так сталося і сьогодні. Здолбунівчанин зазнимкував повалені дерева в лісосмузі т.з. мікраройну “Дубки”.

Питання вирубки піднімали активісти Людмила Матвійчук та Дмитро Сирота. Обіцяв звернутись до поліції голова районної ради Олег Дацюк, а вандали й далі пиляють “зелені легені” Здолбунова.

Коли -20 на вулиці і проблеми з газопостачання, кожен чинить як вважає за доцільним. Хтось вдягається тепліше та зменшує температуру на котлах, а хтось тупо ріже ночами дерева для свого твердопаливного.

Здолбунів-2. «Дубки». Зрізані дерева, на фото нижче, йдуть хіба на опалення (кондиція не комерційна на мою думку). Загалом це явище спостерігається в зимній період, коли можна заїхати нормально ну і люди менше ходять. Думав цьогоріч вже не буде. А ні все без змін.
За кілька років з дубової алеї у три ряди залишаться лише одні пеньки. Це лише справа часу. Цього суботнього дня під час прогулянки з собакою нарахував 4 повалені дуби що підготовлені для подальшого «освоєння» – пише користувач MAXIM MAX

 

Сподіваємось на оперативну інформацію від правоохоронців, адже можливостей упіймати злочинів – вистачає.