У Здолбунові успішно працюють заклади “типу” державних лотерей “Спортлото”. На вивісках обіцяють перемогу 24 години на добу. Та що ж насправді діється за заклеєними рекламою дверима та вікнами, та чому депутат не може зачинити заклад негайно – з’ясовували Здолбунів Медіа.

Мешканець Здолбунова звернувся у відчаї, до депутата обласної ради Владислава Сухляка. Він стверджував, що прямісінько у центрі міста процвітає гральний бізнес і споюють молодь.

Я куди тільки не дзвонив, що тільки не благав, але ніхто не реагує. В мене одна надія на вас і журналістів. Такі заклади гублять нашу молодь і ламають життя. Тим паче це незаконно,- коментує мешканець Здолбунова.

Без попередження в один із закладів навідався п. Владислав. Завдяки засобам фіксації вдалося підтвердити слова жителя Здолбунова. Там дійсно поширюють алкоголь та грають далеко не “КЕНО” та “СУПЕР ЛОТО”.

У поліції повідомили, що даний заклад має ліцензію на державну лотерею. Тому він досі й функціонує. Довести, що там грають непередбачені ліцензією ігри – складно. Для цього потрібно згідно судового рішення забирати техніку на експертизу. У свою чергу маючи докази й відповідне звернення, вони можуть відкрити кримінальне провадження. Згідно якого справу можуть розглядати у суді з долученням висновку експертизи. Лише після цього феміда може довести незаконність дій підприємця і притягнути його до відповідальності.

Головний поліцейський Здолбунова Сергій Криса стверджує, що до відповідальності таких підприємців притягнути можна лише спільними зусиллями і влади, і поліції, і небайдужих мешканців.

 

Чому поліція сама не проводить перевірку закладів на незаконну діяльність, чому не перевіряє магазини у місті на на встановлені обмеження по продажу алкоголю, чому не реагує на публікації про різні незаконні дії у ЗМІ- поки не відомо. Та надія, що на дане звернення буде оперативна реакція і підприємець не “підмете” до експертизи сліди – таки є, адже здолбунівчанам надокучили цілодобові розливайки та гральний бізнес у місті. Та варто розуміти, що далеко виклик 102 не закриває заклад і не завше обіцянки сприяти поліцією – сприяють насправді.