До редакції Здолбунів Медіа, надійшов лист з проханням розібратись у ситуації з стихійним звалищем у Здовбиці.

Добрий день! Ось дослідіть будь-ласка тему, а то гидко там навіть проїзджати мимо (Здовбиця вул. Третя). Це така наша шана тим, що знайшли на цьому кладовищі свій спокій? І це не вина, тих людей, які викинули це сміття, не в маршрутку ж з ним, чи не додому везти з кладовища. Це так про наш добробут піклується влада і сміттярі, які тільки гроші вміють вимагать з ні за що. Куди реально дівати сміття після прибирання на кладовіщі? Чи вони думають, що люди навідують рідних тільки перед Паскою, то це мабуть вони судять по собі.

Ми вирішили дізнатись хто відповідальний і чи має місце там такий стан речей.

“Вже 2 тижні ТЗоВ “Комунальних підприємств” обіцяє поставити контейнери, які там стояли в минулому році. Бачу й досі немає. Там постійно прибирається. Це сміття цього тижня”- повідомила сільська голова Світлана Година.

Як вияснилось згодом, саме вона і попросила підприємство на зиму ці контейнери забрати. Причину такого рішення дізнатись у самої пані Світлани, на жаль, не вдалось.

Керівництво “Комунальних підприємств” запевнило, що сьогодні там стоятиме сміттєвий бак. Це вирішить проблему стихійного звалища на даному місці, адже вивіз сміття відбувається вчасно. В підприємства є потрібна кількість контейнерів аби запобігати таким явищам на території села.