Відбулось засідання чергової сесії районної ради. Було заслухано звіт керівника місцевої прокуратури Григорія Нижника й звіт голови РДА Сергія Кондрачука. В цілому, на сесії розглядалось 40 питань.

Загалом засідання  пройшло конструктивно. Звіт Сергія Кондрачука заслухали. Що правда, підтримало лише 14 депутатів. Жваво обговорювалось питання дофінансування роботи РДА з районного бюджету. Голова ради Олег Дацюк зазначив, що суми повинні бути завчасно деталізовані та запропонував виділити лише частину необхідного. Все інше після довивчення винести на травневу сесію.

Депутати не підтримали ні пропозиції РДА, ні пропозиції голови районної ради. Це і показало, що може бути заблокована робота всіх державних структур району взагалі. Зазначене рішення було повернуто на голосування. “Соломоновим” стало підтримати виділення повної необхідної суми з районного бюджету на необхідні видатки.

Болючими питанням для району так і лишаються ремонти доріг та закупівля шкільного автобуса в Стару Мощаницю. Сподіваємось, що вже найближчим часом буде отримано кошти з “області” і проведено тендер на його купівлю.

Дискусії на сесії були присутні але здається повинні вже мати своє логічне завершення.