На сайті Здолбунівської міської ради було розміщено петицію про Зміну графіку роботи сільськогосподарського ринку по вулиці 8 березня. Автором петиції є депутат міської ради Тарас Калита. В даній петиції він зазначає, що неділя повинна бути для ринку вихідним днем, аби люди мали змогу ходити до Церкви, а не їздити на ринок.

Дана петиція набрала необхідну кількість голосів і була винесена на засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради. На якому було встановлено ще один додатковий робочий день ринку – субота.

Депутата не задовольнило дане рішення і він планує його оскаржувати:

“Я намагався пояснити апарату ради, що люди які їздили в неділю, так і будуть їздити в неділю. Додатковий день нічого не змінить. Хай би зробили хоч 6 робочих днів, але вихідним неділю. Я додатково подав ще своє звернення яке підписало 700 мешканців Здолбунова,”- коментує пан Тарас.

Натомість в міській раді пояснюють, що жодним чином не відкидають поданої петиції. Говорять про те, що такі рішення вимагають не миттєвої реалізації, а поступової:

Засідання виконкому. Фото сайт Здолбунівської міської ради

“Неділя базарний день, люди до цього звикли. Ми зробимо перехідний період, хоча б 3 місяці, аби люди були проінформовані, що ринок буде працювати за новим графіком і в суботу, і в неділю. Згодом плавно ми перейдемо до того, щоб в неділю його закрити. Для цього будуть розклеюватись оголошення,”- пояснює заступник міського голови Володимир Кондратюк.

В міській раді турбуються, аби люди які не часто користуються ринком, приїхавши в неділю продати свою продукцію, не побачили ринок зачиненим. Тоді вони можуть знову повернуться на перехрестя Зеленої та 8 березня. Нагадаємо, звідти сільськогосподарський ринок перенесли на нове місце у зв’язку з загрозою транспортного колапсу: блокування підводами й транспортом проїзду для маршрутних таксі.