Давно мешканці Здолбунова скаржились на жахливу закинуту будівлю “за мостом” колишньої поліклініки. Подейкують там мешкають величезні пацюки і шукають прихистку наркозалежні. Проте, вже на найближчій сесії Здолбуніврайради почнуть робити перші кроки, аби ділянка стала приватною. І не аби кого, а матері загиблого бійця Петра Петренка, яка вже 4 роки відстоює право на землю.

Проект рішення про передачу об`єкту опубліковано на сайті ради, а сесія пройде вже 5 липня.

 

Рішення передати на баланс Здолбунівради прийматимуть районні депутати. Згодом, на міській сесії вже голосуватимуть міські обранці.  І нарешті родина Петренків отримає право власності. 

Нагадаємо, вже більше 4 років пані Ольга ніяк не могла добитись права власності на землю. Спочатку запропоновану міською радою землю не отримала через те, що вона в майбутньому найпевніше таки стане дорогою до ділянки. що належала  головному архітектора району Владиславу Щавінському. Нині на тій ділянці розміщується приватний новозбудований будинок. 

РОЗСЛІДУВАННЯ:  Земля спотикання: у Здолбунові через ділянку загиблого бійця АТО хочуть прокласти дорогу для місцевих «мажорів»

 

Сподіваємось, що хоч цього разу ділянка не потрапить “в око” латифундистам і депутати підтримають звернення, аби віддати заслужене пані Ользі.


У cерпні 2014 року в зоні АТО загинув Павло Петренко зі Здолбунова, 1989 року народження. Боєць служив у батальйоні Національної гвардії «Донбас». Військовий потрапив під обстріл біля села Катеринівка Донецької області. Довгий час вважалося, що він зник безвісти. У березні 2015 року за аналізом ДНК вдалося встановити особу Павла Петренка.