З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, профілактики злочинів з їх використанням на території Здолбунівського району з 1 жовтня 2017 року Здолбунівським відділення поліції проводитиметься місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

Не всі громадяни знають і те, що мисливські гладкоствольні рушниці, газові пістолети, які не були раніше зареєстровані у встановленому законом порядку, після перевірки (якщо зброя не була викрадена чи не була знаряддям злочину) можна зареєструвати і в подальшому володіти та користуватись нею.

  • Законодавством передбачена «амністія». Всі, хто під час проведення місячника добровільно принесуть та здадуть вогнепальну, газову чи холодну зброю, у тому числі боєприпаси, звільняються від кримінальної відповідальності. – зазначає начальник Здолбунівського відділення поліції Сергій Криса. – Тим, хто не скористається такою можливістю, загрожуватиме кримінальна відповідальність відповідно до ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Тож усіх громадян, які мають незареєстровану вогнепальну, газову, холодну та іншу зброю, а також громадян, які знайшли зброю та боєприпаси часів Другої Світової війни, закликає усіх свідомих жителів нашого району відгукнутися на проведення заходів щодо добровільній здачі зброї – звернутися до Здолбунівського відділення поліції з метою її реєстрації або здачі.

Олександр Квікал,  інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Здолбунівського відділення поліції