Здолбунівчанка Марія Мороз привезла нагороди з міжнародного конкурсу краси і ще раз довела, що на Рівненщині найкрасивіші дівчата.

Зовсім нещодавно завершився міжнародний конкурс краси “Miss Princess of the Globe 2017” та “Miss Photomodel of the Universe 2017” який пройшов на березі Єгейського моря в місті Бодрум (Туреччина).

Україну на конкурсі краси представляла 21-річна модель Мороз Марія з м. Здолбунів що на Рівненщині. Саме вона посіла друге віце-міс на міжнародному конкурсі краси Princess of the Globe 2017, крім того дівчина удостоїлася ще одного титулу – Miss Top Model Universe 2017.

Фінал конкурсу відбувся на одній сцені в Замку Святого Петра, де зібралися моделі більше ніж з 20 країн : Китаю, Арменії, Казахстану,Португалії, Німеччини та інших. Протягом 10 днів тривала підготовки до конкурсу, демонструючи журі навички дефіле, грацію та вміння позувати перед фотокамерами. Організатором конкурсу був засновник ” WLBF” Хачатрян Ашот Сергійович.

Марія Мороз навчається на хіміка-технолога проте зрозуміла, що варто спробувати себе в новому амплуа після конкурсу краси в коледжі. І виявилось, що не прогадала з вибором, адже вже здобуває почесні нагороди і титули.

“Я зрозуміла що мені це подобається. Нові знайомства, цікава атмосфера підготовок і саме головне- фінал. Я маю вже багато нагород – В 2015 році приймала участь в конкурсі краси ” Міс Західна Україна” та виборола титул ” Міс фотомодель Західної України 2015″. Зараз я готуюся до наступного конкурсу краси ” Міс топ модель України 2017″ який відбудеться 4 листопада в м. Миколаїв ” – ділиться успіхами Марія.

Варто зазначити, дівчина представляла окупований Крим в 2016 році під українським прапором на міжнародному конкурсі краси “Miss 7 continents 2016”. Там вона здобула 4 віце-міс та повернулася з нагородами.

Далі пропонуємо насолодитись світлинами нашої землячки-красуні: