Національний Демократичний Інститут – оголошує ілюстраційний конкурс на тему «МІЙ ГОЛОС МАЄ ЗНАЧЕННЯ». Для участі у конкурсі необхідно подати одну або декілька ілюстраційних робіт. Організатори не обмежуть учасників у кількості, техніці, розмірі,  жанрі робіт за темою конкурсу.

Автори трьох кращих робіт виграють поїздку до Києва, де зустрінуться з головою правління НДІ та колишнім Держсекретарем США Мадлен ОЛБРАЙТ. Дванадцять найкращих робіт інших учасників конкурсу отримають почесну грамоту та будуть презентовані у Києві. Нагородження переможців та презентація кращих робіт відбудеться в одній із локацій у Києві 16 червня 2017 року.

– Особливо хотілося, аби на конкурс звернули увагу студенти та школярі старших класів. Суттєвою перевагою конкурсу є те, що організатори не обмежують конкурсантів у творчості, і це є гарною можливістю для молоді донести своє бачення про виборчу реформу та зробити власний внесок у кампанії з її просування, – розповідає координаторка Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Рівне Наталія Малиновська. 

 

Твори переможців будуть використані для друку постерів, листівок, або календарів під час проведення кампанії з просування виборчої реформи. Усі переможці отримають комплекти з найкращих творів. Учасники конкурсу передають організаторам права на використання своїх творів з не комерційною метою за умови зазначення автору твору.

Роботи учасників приймаються  до 31 травня 2017 року (включно)! Роботи та коротку інформацію про автора необхідно надіслати надсилайте на адресу ukraine@ndi.org. У  разі виникнення запитань прохання звертатися до Валерії Візьонок за телефоном (044) 235 98 07 або vvizyonok@ndi.org