Олег Мамчур зі Здолбунова узяв участь у кастингу на шоу “Супермодель по-українськи”.

Самий конкурс проходив у місті Львові, куди і направився студент із Рівненщини.  Олег і раніше пробував себе у ролі моделі – відвідував модельну агенцію у Луцьку. Проте думає, що для хлопців мало перспектив у цій сфері. Тому й вирішив подати на “Супермодель по-українськи”.

– Я давно хотів пройти кастинг, але не було можливості для хлопців. А цього року я побачив на сайті що 4 сезон буде зміщення і вирішив використати шанс. Я і до цього пробував себе в ролі моделі. Учасників було багато, всі різноманітні, високі, малі, дівчата всі на каблуках, хлопці у костюмах. Але більшість учасників були прості, – розповів Олег.

Також Хлопчина розповів як саме тривав конкурсний відбір.

– Все починалося з реєстрації. Я заповнив анкету, мене реєстрували  і дали  номер під яким я буду виступати. В залі очікування я чекав свою чергу, до мене приходила працівниця Нового каналу, казала що зараз буде іти десятка дівчат таких номерів і те саме хлопці. Ми заходили по 10 чоловіків. Питання звучали різні, але мене найбільше здивували питання про гомосексуальні відносин. У моїй десятці були двоє хлопців, які танцюють стриптиз, а третій вже модель. Вони і пройшли, але я на жаль ні.

Олег додає що йому дуже сподобалось та це для нього великий досвід який можливо йому допоможе у майбутньому. Та завжди мріяв побачити кастинги зсередини і я це зробив-  не шкодую, навіть якщо я не пройшов. – додає хлопець.

Але на цьому модель не зупиняєтся а іде далі та каже що – зараз вся надія на онлайн кастинг.
Інформація з сайту Ритм.ТВ