Місцева прокуратура періодично помічає міською радою Здолбунова ймовірні корупційні порушення. Відтак, нині проводяться перевірки у раді та екс- комунальному підприємстві, а наразі ТзОВ “УК Будинкоуправління”. Правоохоронці звинувачують їх у змові та розтраті майна міста. Відкрите кримінальне провадження і шукаються винні особи у вчиненні списання великої кількості нерухомого майна і невідображення його в документах згодом.

Варто зазначити, приміщення включені до фонду захисних споруд цивільного захисту, як протирадіаційні укриття.

 

Однак, у п.п.2 – 5 актів про списання багатоквартирних будинків з балансу КП «Міське будинкоуправління» від 31.08.2016 та від 30.09.2016 відомості про наявність у списаних з балансу КП «Міське будинкоуправління» житлових будинках нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Здолбунів, що включені до фонду захисних споруд цивільного захисту, як протирадіаційні укриття, не зазначені.

Покарання за таке правопорушення, якщо вину буде доведено, передбачає покарання обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Наразі, клопотання прокурора Здолбунівської місцевої прокуратури Рудика Ю.В. про надання дозволу на проведення позапланової виїзної документальної ревізії – задоволено. Скасувати дану ухвалу суду в апеляції, працівникам підприємства не вдалося. Та такі дії цілком доводять намагання приховати від ревізії документацію яку вимагатимуть експерти.