Депутати планують звернутись до керівництва країни з проханням скасувати поправки до Закону «Про запобігання корупції», згідно з яким подавати електронні декларації зобов’язують членів громадських організацій та об’єднань, у тому числі – антикорупційних.

Нагадаємо, що більшість політичних сил, на голосуванні змін до вищевказаного Закону у ВР підтримали правки, згідно яких члени ГО повинні подавати Е-декларації. Натомість світова спільнота висловила своє обурення стосовно даних новацій.

Відповідний проект рішення розміщений на сайті Здолбунівської районної ради і буде розглядатись на сесії районної ради 5 квітня.

Напевне, частина депутатів підтримають своїх колег у Верховній Раді і не проголосують за дане звернення. Хоча б тому, що Олександр Дехтярчук (депутат що представляє наш округ у ВР, член БПП) не побачив жодних підстав не голосувати за нові вимоги для громадських організацій.

Натомість член ВО”Батьківщина” Сергій Євтушок (представляє Рівненщину) запевнив, що був проти таких змін у коментарі сайту ВСЕ.