У Рівному 24 квітня має виступати Оля Полякова з сольним концертом. Натомість військові проти найпопулярнішої блондинки.

Голова спілки АТО у Здолбунові Валерій Багамедов, закликає побратимів “зустріти” співачку Олю Полякову перед початком її концерту у Рівному. Обов’язково одягнути форму та нагороди:

 

Нагадаємо у 2015 році Оля Полякова була ведучою на концерті в Росії. Її запросили з каналу в серіалі якого вона раніше знімалась. Згодом Полякова кардинально змінила свою думку.

“Найпопулярнішу блондинку України”, співачку Олю Полякову матимуть змогу знову побачити з концертами в Росії лише тоді, коли агресор перестане принижувати її країну. Про свою позицію артистка розповіла в інтерв’ю порталу “Лайм”.

Раніше стосовно приводу концерту Полякової, на сесії обласної ради брав слово Голова обласної спілки АТО Сергій Пандрак. Він погрожував депутатам “віконною люстрацією”. Відео ВСЕ.

На рекламних бордах у Рівному зазначено, що концерт скасовано, та поки не відомо чи насправді. Адже бійці АТО запевняють – концерт відбудеться і таким чином просто відволікають їх увагу.

Пересічні громадяни натомість розійшлись у думках:

Я не знаю. Полякова підтримує Україну. Це ж не Дорн якийсь. Пісні в ней позитивні. Якщо ми будемо так всіх блокувати, то вони будуть або мерти з голоду або таки їхати в Росію. Ми до цього ж їх і підштовхуєм. Квитки продано  дуже багато, тому якщо бійці самі не люблять Олю, це їх проблема,- прокоментував користувач мережі ФБ Світлана.

Ольга Ферар для ВСЕ.